-->

Гурток «Колективна радіостанція» (кличний знак UR4NWL)

Керівник гуртка: Пономарьов Ігор Вячеславович.

 

Колективна радіостанція була відкрита і зареєстрована в Державній Інспекції Електрозв'язку в 1-го  квітня 1973 року. Перший кличний знак,(позивний) був  UK5NAL.

Головним завданням творчого колективу гуртківки є: об'єднання осіб, які цікавляться аматорським радіозв'язком для спільної участі в спортивно-масовій роботі з метою підвищення спортивної майстерності, створення необхідних умов для занять радіоспортом, а також проведення спортивно-масової роботи серед молоді, залучення її до науково-технічного прогресу в галузі радіозв'язку та пов'язаних з нею комп'ютерних технологій.

В колективній радіостанції учні в кількості 30 юнаків та дівчат, навчаються техніці аматорського радіозв'язку, опановують майстерність шляхом участі в різних змаганнях з радіоспорту від обласного до міжнародного рівня, виконують спортивні нормативи.

Технічне оснащення радіостанції складається в основному з апаратури і антен, зібраними руками гуртківців. Завдяки цьому вони зміцнюють і поглиблюють свої знання в галузі фізики, електро-та радіотехніки, іноземних мов, географії, астрономії.

Крім роботи в ефірі, радіоаматори займаються вивченням комп'ютера, радіоконструюванням. Щорічно гуртківці беруть участь у конкурсах на кращі технічні конструкції на районних, міських та обласних виставках, на яких  займають  призові місця. Владислав Максименко, Валентина Лавренюк,Анастасія Стріжий,Тарас Самохвал,Богдана Сахненко де кілька років поспіль завойовують титул Чемпіонів Вінницької обл. по радіозв'язку на КХ серед юнаків та дівчат.